Rita Ora dhe i dashuri i saj sinkronizohen me veshje për tapetin e kuq

By

Rita Ora dhe i dashuri i saj, regjisori Taika Waititi ishin së bashkë në tapetin e kuq për premierën e filmit “Being the Ricardos” në Sidnej të Australisë.

Dyshja u kombinuan me njëri tjetrin sa i përket veshjeve.

Taika dukej një zotëri i vërtetë në një kostum të zi dhe një palë syze dielli po këtë ngjyrë. Rita Ora u shfaq me një fustan të zi të shkurtër të qëndisur me gurë shkëlqyes. Njëjtë si i dashur i saj, edhe ajo mbante syze dielli të zeza.

Shihni më poshtë fotografitë. /Prive.al

So shady! Rita Ora and her director boyfriend Taika Waititi were the epitome of cool as they strutted up the red carpet of the Being the Ricardos premiere in Sydney with their sunglasses on

Wow: Rita was a vision of beauty at the premiere

Beauty in black! Rita looked effortlessly chic as she showed off her incredible figure in a little black dress, which featured a strappy backCosy: The pair looked smitten as they cuddled up to one another

Artikuj të ngjashëm