Noizy publikon bashkëpunimin e ri (VIDEO)

By

Sapo doli në YouTube, kënga më e re e Noizyt.

Reperi nga Shqipëria është bërë bashkë me DJ A-Boom, për projektin me titra me titull “Sekreti i bukur”.

Nëse nuk e dini, Noizy dhe A-Boom, kanë punuar shumë bashkë, sidomos para disa vitesh kur reperi solli goxha hite në treg.

Megjithatë, të dy edhe pse rrallë, punojnë sërish në projekte.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën./Prive.al

Artikuj të ngjashëm