Shyhrete Behluli tregon se kur do të ndryshonte ngjyrën bionde të flokëve

By

Fare në fillim të karrierës së saj, ajo e mbante ngjyrën e flokëve në gështenjë natyrale, ndërsa për shumë e shumë dekada, Shyhrete Behlulin e njohim vetëm si bionde.

Flokët e saja në ngjyrë të çelët nuk kanë ndryshuar as edhe njëherë nga momenti i parë që ajo u bë bionde.

Por, në intervistën “QITJA PIKËN” në Prive, ylli i muzikës popullore, u pyet se kur do i mbylli flokët?

“Ngjyrën e flokëve do ta mbyll vetëm nëse…”, ishte fjalia që Behlulit iu desh ta përfundonte.

“Flokët nuk do t’i mbylli asnjëherë sepse ngjyra e bardhë është një ngjyrë të mbetet dhe asnjë ngjyrë tjetër s’të mbush syrin. Është e vështirë ta largosh”, ka thënë këngëtarja.

Ndiqeni të plotë intervistën:

 

Artikuj të ngjashëm