ME KË ËSHTË KRENAR GETI ?!

By

Projektet e fundit muzikore të disa anëtarëve të Babastars duket se e kanë bërë dikë të ndihet shumë mirë.

Lideri i këtij grupi, Getoar Selimi përmes një postimi në Instagram ka listuar tre projekte atë të Agon Amigës, Skivit dhe edhe atë të Tunës me Cozman duke treguar se ndjehet krenar me suksesin.

Ndonëse u spekulua se përse ‘Holla’ nuk u shpërnda nga shumica e anëtarëve të Babastars, Ghetto Geasy me këtë veprim duket se i ka shuar zërat dyshues. /Prive.al/

https://instagram.com/p/56vIK1yS7A/

Artikuj të ngjashëm