Një gjë më e rëndësishme se sa flokët biond të Dua Lipës, është kjo!

By

Nuk është asgjë e re të flasim për flokët dhe ndryshimet e Dua Lipës, sepse është një gjë konstante – mirëpo nuk mund të mohojmë se ajo na mahnit gjithnjë me ndryshimet e saj.

Ja faktet:

Image result for dua lipa hairstyles collage

Mirëpo, një gjë është me e rëndësishme se flokët e saj të ri biond! Ajo sapo lajmëroi se po nxjerr album të ri.

Pas dy viteve shumë të gjata, pritja për një album të ri Dua Lipa pothuajse ka mbaruar. Këngëtarja hyri në media sociale të martën (1 tetor) për të njoftuar se muzika e re po vjen së shpejti. Albumi i ri që mban emrin e saj Dua Lipa 2.

 

 

Artikuj të ngjashëm