Rina e Sinboy të enjten me një tjetër këngë

By

Rina Balaj është treguar tejet produktive kohëve të fundit.

Pas “GG” dhe “Sari” që erdhën me videoklipe nga albumi i fundit është koha për një tjetër projekt.

Të enjten, me datë 18 qershor Rina e Sinboy publikojnë “Falling”./Prive.al

Artikuj të ngjashëm