Dëgjoni pak nga kënga e re e Ronelës dhe Fifit

By

1 gushti është data që duhet ta shënoni në kalendar.

Pikërisht në këtë datë po vjen një bashkëpunim që befasoi të gjitha fansat – Fifi dhe Ronela Hajati po vijnë në një këngë.

Artistet, të dyja me një stile shumë dinamike, po vijnë me këngën “Hajde shpirti”.

Kënga e re publikohet në ditën e parë të gushtit dhe lajmin e dhanë vetë artistet me anë të një postimi në Instagram. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm