Enca pozon gjysmë nudo në plazh (FOTO)

By

Para pak ditësh, Enca publikoi këngën e saj të re e cila u mirëprit nga adhuruesit e muzikës së saj.

Pas suksesit të cilin ajo po e shijon, këngëtarja ka vendosur të bëjë pak pushim në jug të Shqipërisë.

Pak minuta më parë, ajo ndau një fotografi goxha seksi në llogarinë e saj në Instagram.

Enca u zhvesh në pjesën e sipërme dhe pozoi duke vënë në pah të pasmet e saj.

“Princesha e drimadhes arriti”, ka shkruar ajo poshtë imazhit.

View this post on Instagram

Princesha e Drimadhesit arriti 🧜🏻‍♀️

A post shared by ENCA (@enca) on

Artikuj të ngjashëm