Paparazzi: Riniani puthje pasionante në det

By

Siç dihet, Riniani e ka zyrtarizuar lidhjen e tij të dashurisë me avokaten tërheqëse, Anisa Bërliku.

Lidhja po shkon shumë mirë dhe çifti janë të pandarë nga njëri-tjetri.

Madje edhe në det janë bashkë!

Një shkrepje “paparazzi” sjell Rinianin në kulmin e dashurisë teksa shkëmben në ujë puthje pasionante me partneren e tij.

Iu shkoftë kështu gjithmonë! Çfarë të themi tjetër? /Prive.al

Artikuj të ngjashëm