Kanye e tradhëtoi Kim me një mashkull?

By

Teksa mediat “vlojnë” me spekulime sa i përket ndarjes së Kim Kardashian dhe Kanye West, spekulimet përcjellëse nuk kanë munguar.

Në TikTok, pretendohet se është zbuluar detaji që i ka vënë vulën ndarjes e ai është tradhtia e Kanye me një grimer të njohur.

Përflitet se Kanye e ka tradhtuar Kim me yllin e Youtube Jeffreee Star dhe kjo nga burime të cilat thuhet se këtë e “dinë prej kohësh”.

@realavalouiise

##duet with @realavalouiise it reminds me of lohanthony kinda :/

♬ original sound – Ava Louise

Nëse është e vërtetë, një zhvillim i tillë do të ishte surprizues për faktin se Kanye njihet për natyrën e tij religjioze dhe është shoqëruar me pastorë të cilët “homoseksualitetin e konsiderojnë mëkat”.

Sikur kjo të mos mjaftonte, vet Star i cili identifikohet si “mashkull homoseksual me veshje femërore” ka postuar një përgjigje indirekte se është gati për “meshën e të Dielës” në të cilën si për ironi, dihet se Kanye është gjithnjë i rregullt. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm