Flori Mumajesi ka një mesazh serioz për qytetarët

By

Këngëtari nga Shqipëria, Flori Mumajesi, e ka dëshmuar shpesh herë përmes postimeve në rrjete sociale, se është duke i ndjekur rregullat për ta luftuar situatën e krijuar nga koronavirusi dhe po qëndron në shtëpi gjatë kësaj kohe.

Por, ai pati një mesazh serioz për qytetarët të cilët nuk e bëjnë një gjë të tillë dhe e kanë marrë këtë virus për shaka, duke përfshirë edhe veten.

Flori bëri një postim të gjatë në Instagram lidhur me këtë çështje dhe ju mund ta lexoni më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm