Dafina Zeqiri ka gjithçka që i duhet në karantinën e saj për projektet e ardhshme

By

Si masë parandalimi ndaj koronavirusit preferohet vetë izolimi dhe mos frekuentimi i hapësirave të mbipopulluara.

Këtë hap po ndërmerr edhe këngëtarja Dafina Zeqiri dhe po sheh pozitive të kësaj.

Para disa ditësh në llogarinë e saj në Instagram ajo shkroi:

“Ana e mirë e të qenët “e mbyllur” është që unë më në fund mund të fokusohem në veten dhe në albumin tim!”

Për më tepër para disa ditësh ajo paralajmëroi edhe një projekt të ri, pas këngës “Merri krejt”.

Kurse në karantinën e saj ajo ka gjtihcka që i duhet të vazhdojë punën mbi projektet e saj të ardhshme.

“Mirë që kam një studio dhe producent në karantinën timë.” – shkruan këngëtarja në një postim gjatë ditës së sotme. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm