Rihanna pjesë e filmit të animuar “The Smurfs”?

By

Rihanna bëri një paraqitje surprizë në CinemaCon Day Four në Las Vegas të enjten (27 prill) për të njoftuar se do të huazoj zërin për ‘Smurfette’ në filmin “The Smurfs” të Paramount.

Krijuesja e hitit “Lift Me Up”, 35 vjeç, e cila është në pritje të fëmijës së saj të dytë me reperin ASAP Rocky, doli në skenën brenda Pallatit të Cezarit dukej tejet atraktive e veshur me një fustan me pelenë xhins, së bashku me çizme të ngjashme deri në kofshë.

Ajo kishte vënë një gjerdan të shkëlqyeshëm, diamanti dhe safir, së bashku me një palë vathë më të vegjël dhe të hollë që shkëlqenin nën dritat e ndritshme të skenës.

Pasi fituesja e Grammy-t zbuloi se do t’i japë zërin e saj personazhit të Smurfette në filmin live-action, interpretuesja deklaroi me humor, për Variety, “Unë u përpoqa të merrja rolin e Papa Smurf, por nuk funksionoi”.

Rihanna jo vetëm që do të luajë në projekt, por do të jetë edhe producente, si dhe do të shkruajë dhe regjistrojë këngë origjinale për filmin, i cili është planifikuar të dalë në kinema në shkurt të vitit 2025.

Surprizë! Rihanna, 35 vjeç, bëri një paraqitje surprizë në CinemaCon Day Four në Las Vegas të enjten për të njoftuar se do të zërë Smurfette në filmin e ardhshëm të Paramount The Smurfs.

Stylish: Krijuesi i hitit Lift Me Up shëtiti në skenën brenda Pallatit të Cezarit duke bërë një deklaratë të modës, i veshur me një fustan xhins me pelerinë, së bashku me çizme të ngjashme deri në kofshë

Përshtatje të tjera: Historia është shfaqur më parë në ekranin e madh, duke përfshirë në vitin 2011 me The Smurfs nga Columbia Pictures që mblodhi rreth 563 milionë dollarë në arkë.

Historia është shfaqur më parë në ekranin e madh, duke përfshirë në vitin 2011 me The Smurfs nga Columbia Pictures që mblodhi rreth 563 milionë dollarë në arkë. Yjet që dhanë zërin e tyre përfshinin Neil Patrick Harris dhe Katy Perry, e cila u luajt si Smurfette.

Një vazhdim u publikua dy vjet më vonë në 2013 me komente negative, dhe një rindezje me një kast të ri u shfaq premierë në 2017 me titull, Smurfs: The Lost Village.

Detaje të mëtejshme ose anëtarët e kastit për The Smurfs Movie nuk janë zbuluar ende, me projektin ende në fazat e hershme, para-produksionit.

Artikuj të ngjashëm