Enca Haxhia paralajmëron këngën e re dhe ka këtë emër!

By

Këngëtarja Enca Haxhia, muaj më parë solli një këngë tejet ritmike me këngëtarin e muzikës tallava Muharrem Ahmetin.

Kënga e dyshesh së famshme u pëlqye nga publiku ndërsa tani këngëtaarja ka gati një tjetër këngë, e cila do të jetë solo.

Enca Haxhia siç bën rrallë herë, e ka zbuluar emrin e këngës së re në Instagram, e duke thënë se do të lansohet së shpejti.

“Jealous”, quhet kënga e re në anglisht, e që në shqip do të thotë xheloz!

Zhanri i kësaj kënge nuk është bërë i ditur nga këngëtarja, por marrë në konsideratë faktin që është verë edhe duhen ritme, pa dyshim që me këtë këngë do vallëzojmë. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm