Linda Halimi u bë nënë dhe këto dy të famshme shqiptare i japin këshilla

By

Ka një muaj që është bërë nënë dhe vëmendja mediatike është kthyer shumë nga ajo.

Këngëtarja e famshme Lindita Halimi, solli në jetë me partnerin e saj Edward, vajzën të cilën e pagëzoi me emrin Kaimana.

Dhe vetëm dje, ajo zbuloi fytyrën e vogëlushes duke publikuar fotografitë e para të saj.

Mirëpo lënë mënjanë këtë, Linda paska marrë këshilla mëmësie nga dy vajza të famshme shqiptare.

Bëhet fjalë për modelen Emina Cunmulaj dhe këngëtaren Mirsa Kërqeli, të cilat kanë nga dy fëmijë.

E meqenëse për Lindën kjo është hera e parë që bëhet nënë, asaj sigurisht që i duhen ca këshilla nga dikush që tashmë ka rritur fëmijë.

Se çfarë i kanë thënë vajzat e famshme Lindës ajo nuk e ka bërë të ditur, vetëm se i ka falënderuar ato përmes një postimi në Instagram:

Artikuj të ngjashëm