Kështu shprehet Xhensila Myrtezaj për atë që i vodhi zemrën (FOTO)

By

Dashuritë e mëdha shpesh herë janë diskrete, ato nuk ekspozohen para të tjerëve dhe kështu momentet e bukura të tyre i ruajnë vetëm për vete.

Por për Xhensilën dhe të dashurin e saj Besin si duket nuk është i vlefshëm ky pohim, ata nuk po hezitojnë të ndajnë me fansat e tyre dashurinë e madhe mes tyre që po rritet dita ditës edhe më shumë.

Shumë e emocionuar dhe e qeshur ka qenë Xhensila pas shfaqjës së fundit të të dashurit të saj, me ç’rast ka ndarë një imazh me një përshkrim mjaft emocionues dhe me natyrë krenarie.

“Gjate shfaqes “Parajsa e Skifterave”. Kam qeshur me lot. Ky Skifteri mua me ka vjedhur zemren, por juve do t’ju vjedhe te qeshura te pafundme…. Eshte hajduti qe do e doni duke qeshur, e duke shijuar nje parajse te vertete humori. Edhe pse Besi nuk i ka me qef keto reklamimet e gjata, une vec ju sugjeroj ta shikoni. Ne Teatrin Eksperimental.” derisa jep edhe detaje se ku mund ti blejnë biletat./PRIVE.AL/

292b544b556c0cbbee35f8ec8a59454af364e09fea903d6f0d2fa51c99489f55_full

Artikuj të ngjashëm