Rihanna krah futbollistit të njohur shqiptar

By

Ekipi i Arsenalit në të cilin luan edhe mbrojtësi shqiptar, Shkodran Mustafi, shënoi fitore ndaj Evertonit me rezultat 5: 1. E futbollistët e ekipit fitues sonte prezent e kishin edhe një tifoze më të veçantë.

 

Është fjala për yllin botëror të muzikës pop Rihannën.

 

Bukuroshja ka bërë tifo për ekipin dhe pastaj ka pozuar me ta, e në mesin e futbollistëve ishte edhe mbrojtësi shqiptar, Shkodran Mustafi.

 

Ky fundit në rrjetet sociale ka postuar një fotografi me Rihannën, të cilën e ka falënderuar për mbështetjene cila duket të ketë qenë fatsjellëse.

 

Rihanna e Shkodran Mustafi ?

A post shared by Prive.al (@prive.al) on

 

Artikuj të ngjashëm