Kjo është e vërteta rreth ndërhyrjeve të Xhensilës në fytyrë

By

Megjithëse një prej këngëtareve me më së paku ndryshime, përjashto evoluimin normal në stil të veshjes, Xhensila Myrtezaj sërish ia ka dalë që të zë vend në portale për ndërhyrje të supozuara kirurgjikale.

Fotot e para disa viteve dhe të tanishmet mëtonin të shfaqnin një ndryshim të madh në pamjen e këngëtares që në intervistën me gazetaren Maki Bajrami, u pyet edhe për këtë çështje në Prive.

Deklaratën e saj për intervenimet kirurgjikale të supozuara në media e gjeni në videon e mëposhtme ku mes tjerash, Xhensila flet edhe për planet e bashkëjetesës dhe rritjes së familjes me Besin në të ardhmen.

Artikuj të ngjashëm