Premierë: “Drejt në zemër” nga Alban Skenderaj dhe 2TON (VIDEO)

By

Është publikuar bashkëpunimi i paralajmëruar nga Alban Skenderaj dhe reperi nga Ferizaj, 2TON.

Kënga quhet “Drejt në zemër” dhe është e para që ka bërë bashkë këta dy artistë.

Teksti është shkruar nga Albani dhe 2TON, ndërkaq për muzikën është përkujdesur Lorenc Aliaj.

Më poshtë mund ta shihni videoklipin./Prive.al

Artikuj të ngjashëm