ADELINA TAHIRI NË LIDHJE ME DARDAN BERISHËN!

By

Një shoqëri e re ka filluar mes këngëtares Adelina Tahiri dhe basketbollistit Dardan Berisha.

Por ky raport nuk është vetëm shoqëror ajo është kthyer në një marrëdhënie dashurie mes Adelinës dhe Dardanit.

Prive kontaktoi sot të dy protagonistët por që ata nuk u prononcuan për këtë lajm.

Pavarësisht kësaj sipas burimeve të afërta me ta, Tahiri dhe Berisha kanë disa javë që janë në lidhje dashurie.

Adelina ka pak muaj që ka qenë single pas ndarjes me Rolandin!/Prive.al

adelina

Artikuj të ngjashëm