Tre vjetori i dashurisë: Si po festojnë Blero dhe Afrona?

By

Arritën shpejt të konsiderohen si një prej çifteve më të komentuara të shoubizit shqiptar.

 

Blero dhe Afrona Dika, për të paktën dy vitet e fundit rresht, u shndërruan falë lidhjes në dy prej personazheve më të komentuara të shoubizit shqiptar.

 

E për ne që i përcjellim, mund të na duket se Blero dhe Afrona kanë një jetë bashkë por, në kalkulim vitesh, lidhja e tyre e dashurisë nuk është shumë e gjatë.

 

Fiks sot, tre vite më parë, dyshja janë njohur, në Shkurt të 2015-tës, për t’u dashuruar që në shikimin e parë.

 

Siç kishte rrëfyer Afrona, dyshja ishin takuar në aeroport dhe kishte lënë aeroplanin të niset pa të për të qëndruar me Bleron.

 

Tre vite nga ky moment, dyshja po festojnë në një prej resorteve turistike në Zvicër ku Blero ka shprehur dëshirën e tij që një situatë të tillë, kafenë e mëngjesit ta pinë bashkë edhe në pleqëri. Shumë urime për përvjetorin! /Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm