Rihanna, fejesë dhe fëmijë me të dashurin miliarder?

By

Lidhja e Rihannas me të dashurin e saj miliarder Hassan Jameel u zbulua në qershor të vitit 2017.

Spekulimet se ajo mund të jetë fejuar dhe se është një fëmijë rrugës, këngëtarja i ka ‘pëlqyer’, njofton Klan Kosova.

Fansat ishin të shpejtë që të zbulonin se Rihanna e kishte pëlqyer një video në Instagram kur foli për të ardhmen me të dashurin e saj.

Tifozët ishin të shpejtë të njoftimit të hënën se bukuria 31-vjeçare kishte ‘pëlqente’ një video në Instagram që foli për të ardhmen e saj me burrin e saj.

“Unë shoh një fejesë dhe gjithashtu shoh një fëmijë ndoshta”, parashikoi Morgan Stewart në video.

Më pas ajo në video shtoi: Jo, Rihanna ende dëshiron të pi duhan, por unë parashikoj një fejesë dhe pastaj një fëmijë, pas dy vjetësh.

Pasi fansat e panë që Rihanna pëlqeu këto parashikime, ata vërshuan me komente të tilla si: ajo po e pëlqen, fëmija po vjen.

Artikuj të ngjashëm