A të shkon Ermali me raste nerva? – Kshtu përgjigjet Sabriu (VIDEO)

By

Pyetjeve provokative të emisionit Prive, të shtunën që kaloi iu ka përgjigjur ikona e muzikës shqiptare, Sabri Fejzullahu.

Këngëtari tregoi shumë gjëra përmes kësaj interviste.

A e ka tradhtuar gruan, çfarë i ka mbetur peng, kujt i dërgoi mesazh gabimisht dhe a i shkon Ermali nerva.

Këto por edhe të tjera i kuptoni në videon më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm