Kaq vjeçe bëhet sot Jonida Maliqi

By

Ditën e djeshme, këngëtarja Nora Istrefi festoi ditëlindjen.

Por duket se ky fund i muajit Mars është mbushur me përplot ditëlindje.

Dita e sotme është e veçante në kalendar për Jonida Maliqin. Këngëtarja dhe ikona e modës mbushë 36 pranvera.

Ne i urojmë edhe shumë të tjera. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm