Reperi shqiptar ishte një mysafir i papritur në koncertin e Loredanës në Lucern

By

Loredana mbajti koncertin e saj në “Red Bull Symphony”.

Në Red Bull Symphonic, bashkohen dy botë muzikore. Një orkestër simfonike takohet me ritmet hip-hop dhe tekstet e askujt tjetër përveç superyllit të repit Loredana.

Një eksperiencë unike muzikore në vendlindjen e Loredanës – koncerti u mbajt në datat 24 dhe 25 nëntor në Qendrën e Kulturës dhe Kongresit Lucern.

Nata ishte e gjatë dhe e mbushur me emocione, dhe në publik nuk mungoi reperi shqiptar, Fero.

Ai publikoi disa postimë në InstaStory teksa Loredana po bënte magjinë e saj në skenë.

A mund të presim ndonjë bashkëpunim mes tyre? Nuk i dihet asnjëherë. /Prive.al

No description available.

Artikuj të ngjashëm