Stresi ndahet nga bashkëshortja? (FOTO)

By

Nuk ka shumë ditë që Stresi ka dalë nga burgu.

Reperi i cili tashmë po e shijon lirinë pas disa muajsh prapa grilave pasi u kap me drogë dhe armë, me sa duket i ka dhënë fund lidhjes së tij me Kejsin.

Çifti nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në Instagram, dhe Kejsi ka hequr mbiemrin Lushja nga biografia e këtij rrjeti social.

Nëse nuk e dini, ka qenë Kejsi ajo e cila e ka kujtuar çdo ditë Stresin sa ishte në burg dhe publikisht tregonte se sa shumë i mungonte.

Por, mbase mes tyre mund të ketë një krizë çiftesh ose edhe janë ndarë.

Kjo mbetet të shihet gjatë ditëve në vijim./Prive.al

Artikuj të ngjashëm