Njihuni me ekspertët më të rinj në “S’komplekse”

By

Rubrikës “S’komplekse” këtë javë i janë bashkuar treshja e njohur Dr. Petrit Ademi, Dr.Spec. Besart Kondirolli dhe Dr. Getoar Hoxha.

Stomatologu Dr. Petrit Ademi nga ‘Onadent’ do të jetë ai që do të kujdeset për buzëqeshjen estetike të kandidatëve tanë në “S’komplekse”.

Gjithashtu nga klinika ‘Endodontic’ rubrikës “S’komplekse” i bashkohen ekspertët e rinj, Dr.Spec Besart Kondirolli dhe Dr Getoar Hoxha.

Dr. Petrit Ademi do të kujdeset për buzëqeshjen tuaj, ndërsa Dr.Besart Kondirolli dhe Dr. Getoar Hoxha do të merren me trajtimin e dhëmbëve dhe shërimin e tyre.

Për të realizuar këta dhemb perfekt, sa punë kishin doktorrat në “S’komplekse”?

Ndiqni videon e mëposhtme, për të kuptuar hap pas hapi ndryshimin në buzëqeshje të kandidatës në “S’komplekse”. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm