Flet publikisht ish anëtarja e Spice Girls: “Kam provuar të vetëvritem”

By

Njëra nga anëtaret e grupit të famshëm britanik Spice FIrls, ka folur haptas për një periudhë të errët të jetës së saj.

Mel B, ka treguar se në fitin 2014-të kishte tentuar të vetëvritej dhe të gjitha i ka thënë në librin e saj të ri “Brutally Honest”.

Në këtë libër, Mel thotë se kishte gëlltitur 200 aspirina me 11 dhjetor të vitit 2014-të, derisa po xhironte për X Factor në Britani të Madhe.

Image result for mel b

Ajo thotë se vetëvrasjen e kishte kryer në përpjekje për t’i ikur martesës së saj me Stephen Belafonte.

“Derisa merrja çdo pilulë e pyesja veten: “A je e sigurt? Dhë më pas vazhdova me 20, 50,2–“.

“Pas çdo shkëlqimi, ndjehesha emocionalisht keq dhe e largët për familjen tim, u ndjeva e shëmtuar dhe e përbuzur nga burri i cili një kohë më premtoi se do më donte dhe mbronte, bashkëshorti dhe menaxheri im Stephen”, shpjegon ajo.

Më pas tregon se ishte zgjuar në spital, e rrethuar nga doktorë dhe infermiere dhe Mel B thotë se ky ishte momenti më i trishtë i jetës së saj. /Prive.al

Image result for mel b and stephen belafonte kids

 

 

 

 

 

Artikuj të ngjashëm