Sy vetëm për njëri tjetrin: Këngëtari e aktorja shpallin romancën me puthje franceze (FOTO)

By

jo është shumë e dhënë pas modelimit, përderisa ai po ngjit me sukses hapat drejt famës si këngëtar dhe kantautor.

Dhe mes tyre ka lindur një romancë e bukur, të cilën s’mund ta fshehin më.

Hot new couple? Hailey Baldwin and Shawn Mendez reportedly only had eyes for each other as they were spotted 'French kissing' at the 2017 MTV EMAs after party in London on Sunday night

Modelja Haley Baldwin dhe këngëtari Shawn Mendez, raportohet “të kenë pasur sy vetëm për njëri tjetrin”, pasi janë parë duke u puthur në ndejën që u organizua pas përfundimit të spektaklit MTV EMA 2017 në Londër gjatë së dielës mbrëma.

Sipas revistës The Sun, bukuroshja 20 vjeçare dhe këngëtari 19 vjeçar nga Kanada, ishin shumë të dhënë pas njëri tjetrit dhe po vepronin në atë mënyrë, që t’i bënin të gjithë ta kuptonin se ata janë të dashuruar.

Former flame: Hailey, whose father is actor Stephen Baldwin, previously enjoyed a short-lived romance with Justin

Hailey e cila kishte pasur një lidhje të shkurtër me Justin Bieber në vitin 2015, po dukej shumë seksi në këtë mbrëmje, ndërsa dyshja ka realizuar edhe një fotografi me këngëtaren me prejardhje shqiptare, Rita Orën. /Prive.al

'They were clearly an item': According to The Sun, the model, 20, and Canadian singer, 19, (Pictured with MTV EMA host Rita Ora) were infatuated with each other as they packed onto the PDA 

 

Artikuj të ngjashëm