Njihuni me Kilian – parfumin luksoz me historinë mahnitëse

By

Ky parfum është përplot histori.

I krijuar nga Kilian Hnnessy, është ndër parfumet më luksoze në botë.

Image result for kilian parfums

Kilian i takon një familjeje që kishte krijuar qysh kohë më parë kolonjat, që ishin pionierë të luksit e më pas, si më i riu i familjes vendosi që të vazhdonte traditën. Ai ka krijuar brendin Kilian dhe thotë se parfumi është një formë arti.

Ndërsa më poshtë, përmes një kronike të realizuar nga Prive, mund të kuptoni më shumë rreth parfumit magjik të Kilian, të cilin mund ta gjeni edhe në Prishtinë në “Maison de Parfum” në qendrën Tregtare Royall Mall në Rrugën B. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm