Renee feston katërvjetorin e lindjes, Roberti shkruan urimin emocionues (FOTO)

By

Sot feston ditëlindjen Renee – vajza e Nora Istrefit dhe Robert Berishës.

Ajo u bë katërvjeçare dhe urimi i parë publik i erdhi nga babai.

Roberti hyri vonë në Instagram për të postuar fotografi të së bijës dhe për ta uruar shkurt por me emocion.

“Gëzuar ditëlindjen evlad. Të don babi shumë”, ka shkruar ai mbi imazhin ku Renee ishte më e vogël.

Nora akoma nuk e ka uruar vajzën megjithatë pritet një urim edhe nga ajo.

Urime Renee./Prive.al

Artikuj të ngjashëm