Ramë Lahaj takohet me aktorin e famshëm amerikan (FOTO)

By

Tenori shqiptar, i famshëm në botë, Ramë Lahaj, është takuar me njërin prej aktorëve më të pëlqyer.

Bëhet fjalë për Sylvester Stallone, aktorin e madh amerikan.

Lahaj dhe Stallone u takuan në Los Angeles të Kalifornisë, dhe këtë e bëri të ditur tenori shqiptar.

Ai postoi fotografinë bashkë me aktorin në llogarinë e tij në Instagram duke dokumentuar edhe lokacionin.

“Përshëndetje nga LA”, ka shkruar Ramë Lahaj.

Më poshtë mund ta shihni fotografinë./Prive.al

https://www.instagram.com/p/BxeVQKIoadf/

Artikuj të ngjashëm