Lildon publikon “Kriminel”

By

Reperi nga Gjilani LilDon të cilin Privé e solli në intervistë me 23 Maj, ka publikuar klipin e ri.

“Kriminel” mban titullin kjo prurje muzikore nga Lildoni që ka dy këngë të gërshetuara në një.

Për të kanë punuar twelvebeatz dhe mpbeatz, e ndërsa klipi nga Dardan Visuals./Prive.al

Artikuj të ngjashëm