Producenti i njohur rikrijon këngën HIT të Shyhrete Behlulit (VIDEO)

By

Me siguri të gjithëve ju kujtohet kënga “Kthema Zot” të Shyhrete Behlulit.

Ky projekt i publikuar shumë vite më parë, u pëlqye shumë madje edhe sot dëgjohet nga adhuruesit  e muzikës së saj.

Veçse tani, “Kthema Zot” është rikrijuar dhe është bërë Remix nga producenti i njohur Cricket.

Ai bashkëpunoi me Numen për këtë Remix.

Më poshtë mund ta dëgjoni atë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm