Reexhi rikthehet me projekt të ri (VIDEO)

By

Kur është fjala tek emrat e rinjë në skenë, reperi vushtrrias Reexhi është pa dyshim një prej të parëve që na bie ndërmend.

Me një karrierë të nisur shumë herët në moshë, një varg projektesh që kanë arritur të marrin vëmendje dhe një të ardhme premtuese, duketse ai nuk e ka ndërmend të ndalet.

Me talentin mes tjerash edhe për krijim të këngëve vetë, përfshirë tekstet, Reexhi ka publikuar së fundmi projektin e ri.

‘S’po ma nin’ mban titullin ky projekt i cili është i bashkangjitur edhe me videoklip.

Ndiqeni të plotë më poshtë. /Prive.al/

https://www.youtube.com/watch?v=0R-Vj3FNgU0&app=desktop

 

Artikuj të ngjashëm