Kështu “duket” i dashuri i Liberta Spahiut (VIDEO)

By

Javë më parë, prezantuesja shqiptare, Liberta Spahiu ka hapur letrat para jush me anë të atyre tarot.

Skenda dhe personi tjetër i cili ka dashur të mbetet anonim, kanë zbuluar para kamerave, se moderatorja së shpejti do të gjejë dashurinë.

Përveç kësaj, ata thanë se i dashuri i saj do të jetë zeshkan dhe biznesmen.

Të tjera detaje i gjeni në videon e mëposhtme që tregon edhe shumë gjëra të tjera rreth saj./Prive.al

Artikuj të ngjashëm