Mëngjesi i Blerta Deliut: Larg politikës, një shtëpiake e zonja (FOTO)

By

Larg politikës, larg fjalimeve në kuvend e grindjeve me të tjerë deputetë, mëngjesi i saj i së shtunës është një mëngjes tipik familjar.

Deputetja Blerta Deliu, e ka nisur ditën pranë familjes, madje edhe duke futur duart në kuzhinë për të gatuar gjërat më të shijshme për fëmijët e saj.

Deliu ka përgatitur petulla dhe më pas i ka publikuar në profilin e saj në Instagram, vetëm sa për të na i futur lakmitë.

Ajo madje, këtë mëngjes relaksi në këtë ditë të qetë nëntori, e ka shoqëruar me çaj indian. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm