Këngëtarët e njohur shqiptarë bëhen bashkë për një këngë bazuar në ngjarje të vërtetë?!

By

Që këngëtari Yll Limani e 2po2 janë bërë bashkë për një produksion muzikor nuk është më sekret, pasiqë ka muaj që kanë paralajmëruar bashkëpunimin e tyre.

Disa javë më parë Prive në rubrikën ‘Të Pathënat e Javës’ tregoi se shumë shpejt do të lançohet ky projekt.

Mirëpo, tashmë kureshtja është rritur pasiqë Ylli dhe ekipi i Imagine Films kanë shpërndarë një video të shkurtër ku shkruhet ‘Bazuar në një ngjarje të vërtetë’.

Nuk ka vonuar shumë dhe 2po2 ka postuar të njëjtën video, gjë që të lë dyshimet se klipi është gati.

Por, për cilën ngjarje të vërtetë do të flasin artistët?! Përgjigjen do ta kuptojmë shumë shpejt./Prive.al

#basedonatruestory

A post shared by Yll Limani (@ylllimani) on

Artikuj të ngjashëm