Almeda Abazi sapo dha një lajm shumë të mirë

By

Për të gjithë fansat e modeles dhe aktores, Almeda Abazi ka një lajm të mirë.

Ajo e ka konfirmuar se shumë shpejt do e shohim në një projekt televiziv.

Ditën e djeshme, Almeda është ndaluar nga gazetarët turk pas një dreke me mikeshat e saj në urën e Bosforit ku tregoi se i mungon shumë televizioni dhe do të rikthehet me një projekt të ri.

“Më mungon televizioni, kam një projekt dhe do rikthehem së shpejti”, tha Almeda. Megjithatë, ylli i  famshëm nuk zbuloi më shumë për projektin që do e rikthejë në ekran.

E sa i përket rrjeteve sociale, ajo ende nuk ka ndarë asnjë detaj sa i përket rikthimit të saj./Prive.al

Artikuj të ngjashëm