Real, skena të nxehta me një vajzë! (FOTO)

By

Dyshja Real One dhe Blunt javën e kaluar publikuan këngën e tyre të fundit ‘’Rrugës’’, e cila ishte pak më ndryshe se projektet e tjera paraprake të dy artistëve.

Projekti i cili u prit mirë, sikurse shumica e këngëve të publikuara së fundmi nga dyshja e pandarë normalisht se ka ndikuar në një agjendë të ngjeshur të koncerteve.

Blunt dhe Real, të zënë me data edhe përtej sezonit veror, koncertet nuk po i ndalin as edhe për një javë të vetme.

E në shumicën e rasteve, mbrëmjet krahas performancave po shoqërohen edhe me detaje të nxehta.

Siç edhe e kanë bërë traditë për të ndarë skenën me balerina, reperët kanë vepruar sërish në të njejtën mënyrë së fundmi. Në një fotografi të publikuar në rrjetin Instagram shihet Real One në një pozitë provokuse me të pasmet e një prej vajzave që asistojnë në performanca. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm