Për ditë të veçanta, J’Adore ofron kostumin me të bukur dhe elegant (FOTO)

By

Në ditë të veçanta si: festa, ditëlindje, prezantime, darka romantike apo çka do tjetër, J’Adore në Royal Mall ofron kostumin më të bukur dhe elegant që do ju përshtatej shumë.

Pantallona me xixa dhe një setër e gjatë, do të ishte përzgjedhja juaj më e mirë për çfarëdo rasti, prandaj nxitoni në qendrën tregtare Royal Mall – saktësisht tek J’Adore, për t’u dukur si Liberta Spahiu – prezantuesja e emisionit Prive.

Setra e veshur nga ajo është e markës Marella ndërkaq pantallonat Roman.

Pra, çfarë po prisni, shkoni direkt në dyqan për ta marrë këtë kombinim i cili do t’ju ndryshonte…/Prive.al

Artikuj të ngjashëm