Sa i kujdesshëm! Këtë po bën Blero pak para dasmës

By

Me 21 Shtator të këtij viti, ai përfundimisht po e kurorëzon lidhjen disa vjecare me modelen Afrona Dika me martesë.

Këngëtari Blerim Muharremi që e ka për herë të dytë ngjitjen drejt altarit, po kujdeset maksimalisht që kur të vijë dita e shënuar të jetë shumë në formë.

Ndonëse vera e mund të ketë shumë angazhime me muzikën dhe kompaninë e tij private, ai një qëllim e ka dhe po punon drejt tij: të duket sa më në formë në ditën e martesës!

Blero ka publikuar një fotografi nga palestra duke treguar se po ushtron, ndërsa ai është i rregullt në ushtrimet e tij fizike.

Përndryshe gjithçka rreth dasmës duket të jetë gati, meqë edhe ftesat tashmë çifti i kanë shpërndarë tek miqtë e familjarët e tyre, ndërsa siç ka raportuar Prive dhe më parë, dasma pritet t’i ketë mbi 600 të ftuar ndërsa do mbahet në Gjirin e Lalëzit në Shqipëri – pra një dasmë buzë detit! /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm