Bashkë dorë për dore – Jessie J po që ia paska vjedhë zemër aktorit super seksi Channing Tatum

By

Këngëtarja e famshme britanike Jessie J ka nisur një lidhje të re romantike me aktorin amerikan Channing Tatum.

Dyshja janë një cift i lumtur dhe bashkën janë parë të mërkurën pasdite duke u shëtitur në rrugët e Londrës.

channing tatum jessie j hold hands london 034256685

Aktori 28 vjeçar dhe 30 vjeçarja këngëtare janë në lidhje që nga tetori i vitit të kaluar, ndërsa t’i shohësh bashkë në publik, është një gjë tejet e rrallë.

Tatum u lidh me këngëtaren Jessie J menjëherë pasi u nda nga gruaja e tij, aktorja Jenna Dwan. /Prive.al

channing tatum jessie j hold hands london 034256685

Artikuj të ngjashëm