Enis Bytyqi sjell në versionin e tij këngët “Xhamadani vija vija” dhe “Ani mori nuse”

By

Erdhi pak ëm ndryshe kësaj kere, duke sjellur në versionin e tij dy nga këngët më të famshme shqiptare.

Producent i këngës ishte Rzon, producent Qelik Lipa, kurse për instrumentalit u kujdes Endrit Hamdiu.

Më poshtë mund ta dëgjooni këngën e re nga Enis Bytyqi me titull “Xhamadani vija vija/ Ani mori nuse”. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm