‘Pushkë e çifteli’ nga Goldi dhe Leonora

By

Sapo është publikuar kënga e re e Gold Ag dhe Leonora Jakupit e titulluar ‘Pushkë e çifteli’.

Ky projekt që vjen në prag të përvjetorit të pavarësisë ka muzikë nga Don Arbas dhe tekst të vetë reperit.

Kënga rikthen Leonorën pas një pauze relativisht të gjatë kurse për Gold Ag hyn në mesin e një varg projektesh të publikuar njëri pas tjetrit. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm