Belkiz, gruaja e Milot Rashicës shkëlqen në paraqitjet e fundit

By

Bashkëshortja e futbollistit Milot Rashica, Belkiz është një prej personazheve që ndiqet goxha në rrjete sociale.

Ajo përcillet mes tjerash edhe sa i përket imazhit, ku shfaqet gjithnjë shumë e kuruar.

Belkiz pas një periudhe të qëndrimit në Britani të Madhe ajo së fundmi ka ardhur në Kosovë – ku ka pasur një ndalesë si dikur.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by BELKIZ KERA RASHICA (@belkiz_kera)

Fjala është për studion e grimit “Liberta’s makeup” me të cilën ajo ka realizuar sesione fotografike me tre stile të ndryshme.

Pavarësisht rrjedhave të jetës të cilat e kanë ndarë fizikisht nga grimerja e saj e preferuar, Kera Rashica i ka besuar sërish duarve të motrës binjake Blondinës dhe stafit që grimerja e ndjerë Liberta Selaci la pas.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Liberta Selaci (@libertasmakeup)

Në veshje tradicionale, Belkiz ka shkëlqyer duke u shfaqur në top formë si nënë e dy djemve!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Liberta Selaci (@libertasmakeup)

Artikuj të ngjashëm