Këngëtarja shqiptare konfirmon shtatzëninë e saj të dytë!

By

Eshtë këngëtarja shqiptare Aurela Gace, ajo e cila sapo konfirumar shtatëzënin e saj të dytë, e këtë ka zgjedhur ta bëjë pikërisht në llogarinë e saj, në Instagram.

Ky fëmijë do të jetë fëmija i dytë i këgëtares dhe bashkëshortit të saj Skerdit të cilët nga martesa e tyre më parë janë bekuar me vajzën Grace.

‘Per miqte e mij e gjithe ndjekesit e mij. Besoj se tani erdhi momenti te ndaj me ju nje ndjesi qe nuk pershkruhet me fjale por vetem perjetohet. Une e Skerdi jemi ne pritje te femijes se dyte. Jam vetem 15 javeshe( 3 muaj e 3 jave) dhe nuk me dukej e udhes te beja publike dicka kaq delikate perpara se te kalonin ato muaj qe mund te quhen edhe te rrezikshem per nje shtatezani. I uroj vetes vetem te jemi mire bebi e une deri ne fund.  –shkruan mes tjerash Aurela. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm