Kobra dhe BimBimma vijnë me MPS

By

Sapo është publikuar projekti më i ri mes Kobrës nga TBA dhe reperit BimBimma.

Kënga MPS ironizon kolegët e reperëve, këngët e tyre e veshjet e pantallonave si ‘hellanka’.

Ky krijim muzikor mban vulën e Shandra Beatz i realizuar në studion Viva Melody.

Artikuj të ngjashëm