Pushimet s’kanë të ndalur për Getin e Marinën, ky ishte destinacioni i radhës (FOTO)

By

Bregdeti i Amalfit këtë vit priti në gjirin e tij edhe dy fytyra të njohura shqiptare.

Reperi Getoar Selimi dhe e dashura e tij, moderatorja Marina Vjollca, më shumë po rrinë në pushime se sa në shtëpitë e tyre.

Cancun në Meksikë, Miami e tani një bregdet i magjishëm i Mesdheut.

Çifti ndodhet në Amalfi të Italisë, ku tërë bregdetin po e përshkojnë me një varkë.

Është raportuar se ata ndodhen në prag të martesës dhe se këtë vit do ketë një dasmë të madhe nga dyshja, mirëpo diçka e tillë nuk po ndodh,.

Gjithsesi, reperi i drejtohet moderatores me epitetin “wifey” (grua), që ndoshta dëshiron të lëjë të nënkuptohet se ata janë martuar larg syrit të publikut. /Prive.al

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy) on

Artikuj të ngjashëm