Ledri dhe Buta nisin xhirimet e klipit (FOTO)

By

Dy reperët janë bërë pjesë e një grupi dhe që të dy janë nën menaxhimin e Faton Shoshit.

Pralajmëruarn se projektin e ri po e sillnin bashkë, ndërsa tani Ledri Vula dhe Buta kanë filluar edhe xhirimet e klipit të ri.

Këtë e ka bërë të ditur vetë Buta me një fotografi nga seti i xhirimeve, publikuar në profilin e tij në Instagram.

Kjo është hera e parë që ata vijnë në bashkëpunim, përderisa Ledri një muaj më parë publikoi këngën solo, “U harrum”.

Data e publikimit të këngës nga Buta e Ledri, nuk është bërë e ditur dhe e gjitha që iu mbetet fansave të tyre është të presin ‘tik-takun’ e orës. /Prive.al

HALA O NJEJTE KURGJO TRE ??? @fatonshoshi @ledrivula

A post shared by Buta (@bashbuta) on

Artikuj të ngjashëm